GMB

Kamenné prodejny

Lidé si vás najdou s konkrétními zájmy

  • Zájem před spoluprací: 100%
  • Zájem po spoluprací: 176%
  • Cena reklamní kampaně: prům. 3.000,- Kč / měsíčně

Průměrná úspora marketingových nákladů díky spolupráci s námi 82%.

Postup spolupráce

1.

Osobní schůzka
osobně, telefonicky nebo online
0,- Kč

2.

Analýza webu a propagace
1 den - 1 týden
0,- Kč

3.

Návrh úprav
Dělejme jen to co má skutečný přínos
0,- Kč

4.

Návrh ideální kampaně
Navrhneme Vám nejúčinnější možné řešení v rámci Vašeho rozpočtu

5.

Schválení kampaně a rozpočtu
Než něco spustíme musíte být detailně informování. Vše podléhá schválení.

6.

Spuštění a správa reklamy + denní analytika a úpravy
První reálné výsledky uvidíte již od druhého týdne

Přečtěte si, co pro vás dokážeme udělat

Prodejny ve městech nebo sítě prodejen, to je náš velmi častý zákazník. Náš přínos je velmi rychlý a velmi vysoký. Zájem o vaše produkty se od počátku spolupráce rapidně navýší a co víc, lidé k vám začnou chodit pro konkrétní věci. Vždy dokážeme navrhnout takové řešení a strategie, které výrazně zvýší viditelnost a přivede ty lidi, kteří již mnohdy předem vědí, co si u vás nakoupí. Chápeme, že existují i takový, kterým říkáme slevový návštěvníci (kupuji jen ve slevě), ale my vám určtě marketing nepostavíme na slevách. Předně je potřeba zvýšit viditelnost a následně zaujmout detailně maximálně širokou skupinu lidí.

Zakládáme si na osobním přístupu, zajímají nás vaše představy a plány. Neděláme jen obyčejný marketing, chceme vás nejdříve poznat, protože jedině tak můžeme vše nastavit přesně dle vašich potřeb a kapacit.

Pokud vás zajímá kdo jsme, přečtěte si slovo majitele a jednatele naší firmy.  

Vaše reklama nemusí být jen plakát, billboard nebo leták, i když chápeme, že to je důležitý základ. Vaše reklama by měla umět oslovit každého, kdo třeba navštívil web či prodejnu vaší konkurence nebo kdo se o vaše produkty ve vaší lokalitě zajímá. Prodejny mají nejčastěji jen lokální kampaně. Nemá smysl (i když jsou výjimky) inzerovat někde, kde si lidé na prodejnu nemohou zajít. Něco jiného by bylo, kdyby prodejna chtěla digitalizovat, tzn. prodávat i on-line. V takovém případě bychom zdarma celý obchod digitalizovali a marketing by pak mohl být mnohem širší. Více o digitalizaci se dozvíte zde.

Dokážeme vám najít správné lidi a vaši reklamu jim zobrazit na PC, mobilu, tabletu, v aplikacích telefonu, na serverech zpráv. Zkrátka napříč celým internetem. Ať už se váš potencionální zákazník nachází kdekoli, oslovte ho reklamou směrovanou přímo jemu na míru. Nemá smysl přece zobrazovat vaši prodejnu lidem, které buďto vůbec nezajímá, nebo kde není ani malá naděje návštěvy. Veškerou reklamu můžeme nastavit v rámci jedné kampaně, takže za jedny peníze. 

U obchodů se průměrná cena kampaně pohybuje okolo 3 000,- Kč měsíčně, samozřejmě že někdo má více a někdo zase méně. V průběhu vaší kampaně vám provádíme denní kontroly, optimalizace a úpravy tak, aby nebyla proinvestována jediná koruna zbytečně, aby kampaň stále zvyšovala svou účinnost a aby investované peníze přinesly co nejvyšší úspěch, v našem případě návštěvu prodejny a nákup.

Pokud si o takové kampani chcete přečíst ještě něco více, naleznete detailnější informace zde. 

Z praxe ale víme, že celou věc daleko lépe pochopíte, když vám ji osobně představíme. Ukážeme vám i reálná čísla v jiných kampaních a celkově vás seznámíme s tím, jak kampaň funguje, co všechno v ní lze měnit a jak s ní co nejúčiněji pracovat. Jen pro příklad: potencionální zákazník byl na prodejně vaší konkurence. Nyní se mu na jeho zařízeních začnou zobrazovat vaše reklamy s nabídkou vašich produktů tak dlouho, dokud nenavštíví váš web nebo prodejnu a nebude si zde nějakou potřebnou dobu prohlížet. 

Jestliže jste dočetli až sem, chápete, že jsme trochu jiní než běžné agentury. Nenastavíme vám reklamy s tím, děj se vůle boží, ale každodenně pracujeme na tom, abyste z reklam měli maximální přínos. Oproti jiným agenturám si také nebereme provize, jsme ryze prozákaznická firma a mnohem více nás zajímá váš úspěch.

Zaujali jsme vás? Můžete se nechat od nás kontaktovat nebo nás můžete oslovit sami. Jak vidíte v levém sloupci, vše je až k poslednímu kroku zdarma. Jsme si totiž zcela jisti, že vám představíme a nastavíme takovou strategii a možnosti propagace, že s námi začnete spolupracovat, a co víc, jsme si jisti, že s námi budete spokojeni stejně, jako mnozí před vámi.