GMB

Podporujeme podnikatele a firmy

Zdarma vaše podnikání digitalizujeme.

Doba malým a středním podnikatelům příliš nenahrává a omezení jsou veliká. Proto jsme se rozhodli, že pomůžeme v této těžké době digitalizovat obchody, podnikatele a firmy tak, aby i v době, kdy jsou nuceni svou činnost uzavřít nebo omezit, mohli nadále fungovat a jakákoli opatření se jich dotkla minimálně.

Pro naše zákazníky jsme již vytvořili několik e-shopů nebo tzv. hybridních webů, kde část je firemní web a část je internetový obchod. Když jsem s těmito zákazníky komunikoval v době tzv. nouzového stavu, jejich obchod nebyl uzavřen, prodej stále pokračoval. Tato zkušenost nás vedla k tomu, že jsme nyní ochotni pomoci. 

A co pro vás uděláme se dozvíte právě zde.

Z vašich stránek uděláme e-shop nebo hybridní web s on-line prodejem či on-line rezervací – zdarma. Případně vytvoříme stránky nové.

Kompletně vám web zoptimalizujeme a zmodernizujeme – zdarma.

Ukážeme vám jednoduchý způsob úpravy produktů – zdarma.

Připravíme možnosti jako vyzvednutí na prodejně v určitém čase, rezervace času na prodejně pro vyzkoušení zboží a mnoho dalšího potřebného – zdarma.

Přidáme všechny výhody klasického e-shopu jako třeba skladový systém, propagační štítky a mnoho dalšího – zdarma.

Poskytneme komplexní přednostní podporu – zdarma.

Veškeré náležitosti webu nebo e-shopu připravíme dle požadavků na míru – zdarma

Výhody digitalizace

Žádné uzavření provozovny

Výhody e-shopového systému

Elektronická komunikace se zákazníky

Možnost nepřetržitého provozu

Velká úspora času a peněz

Vyšší počet zákazníků

Vyšší tržby 

Je jen a jen na vás, jestli budete chtít své zboží, produkty i posílat, nebo jestli budete preferovat pouze prodej v provozovně, e-shop vám urychlí čas se zákazníkem, který tak bude mít zboží připravené k vyzvednutí. Digitalizací si jednoduše jen pomůžete a v dobách omezení setkávání lidí vám umožní nadále fungovat.

Říkáte si, že to není možné? Že by vám opravdu chtěl někdo takto pomoci? Že to určitě není zadarmo? – se svými zákazníky jednáme na rovinu a když říkáme zdarma, tak to tak je. Všechny výše popsané věci pro vás rádi uděláme. Tvorba e-shopu nebo hybridních webů není zrovna lehkou a tedy levnou záležitostí, nicméně si uvědomujeme, že právě v této době, kdy nikdo neví co bude za měsíc nebo za dva, je taková investice, ač potřebná, tak ale příliš velká. Kompletní e-shop vám vytvoříme a připravíme a vám tak zbude jen přidat produkty, zboží. Provoz e-shopu, doménu, hosting a správu za vás sice platit nebudeme, ale to je v porovnání s tvorbou drobná položka jedenkrát ročně.

Nebo vám můžeme vytvořit nový web. Moderní, vzdušný a přehledný, který bude fungovat jako parťák a generovat tak nové zakázky, zákazníky, objednávky. Případně web zaměřený na prodej a vysokou konverzi. Opět s podporou, takže za minimální cenu.

Pokud byste se chtěli dozvědět více, vidět reference, nebo si jen některé věci ujasnit, kontaktujte nás, nezávaznou schůzku můžeme realizovat on-line, telefonicky nebo u vás.