GMB

Úspěch z propagace vašeho podnikání

není o tom, kolik investujete do reklamy, ale jak kvalitně máte reklamu nastavenou

Maximálně výkonná kampaň

Novinka v našich službách pro každého, kdo chce být na internetu pořádně vidět, nebo opravdu hodně prodat. Více informací - click

Zdarma váš obchod digitalizujeme

Máte vlastní obchod a chcete prodávat on-line? My vám v rámci podpory podnikání se vším zdarma pomůžeme a vše připravíme a nastavíme. Více informací - click

Webové stránky

Tvoříme profesionální, moderní webové stránky za nejnižší cenu na trhu. SEO a UX je pro nás samozřejmostí a pro naše zákazníky máme navíc unikátní službu navíc. S námi nemusíte řešit doménu, hosting nebo správu. S námi máte vše okolo vašeho webu zdarma a to včetně úprav, oprav, doplnění, aktualit nebo novinek. Více informací - click

Facebook

Do našeho týmu se nám podařilo získat skutečného profesionála na nastavení a marketing na sociálních sítích. Jsme připraveni vám pomoci. Facebook, Instagram, Twiter, TikTok a další.

1. místo ve vyhledavači Google

Pokud si dokážete zvolit svůj hlavní produkt nebo službu, nebo pokud potřebujete být více vidět na některý svůj produkt nebo službu, zajistíme vám 1. místo.

ALERT - Konec vyhazovaným penězům

Nová služba, která za vás hlídá každou korunu investovanou do internetového marketingu a také hlídá možnosti kvalitní propagace.

Reklama přímo ve vyhledávání

Nejste příznivcem proklikové reklamy, ale přesto chcete propagovat své služby, produkty, firmu, jméno nebo jen pravidelně informovat. Zajistíme bez problémů. Vaše reklama bude součástí fulltextu - uvidí ji každý.

PPC a obsahové reklamy

Proklikové reklamy musí být perfektně nastaveny. Většina agentur nebo samouků dělá v nastavení chyby, které mají pak za následek, že peníze zmizí a přínos není téměř žádný. My vám nastavíme vše profesionálně a s cílem na konverze. Za samozřejmost považujeme kontrolu na denní bázi.

Marketingové poradenství

Služba, kterou našim zákazníkům poskytujeme automaticky a zcela zdarma. Průběžně kontrolujeme aktivity a placené služby našich zákazníků a vyhledáváme pro ně ta nejpřínosnější řešení.

SEO a UX

Máte web a slouží vám jen jako vizitka? Je možné, že je třeba špatně udělaný nebo nastavený. Správný web je váš spolupracovník, který generuje zakázky, poptávky, zákazníky. Ušetřete desetitisíce za optimalizace a nechte nás vám pomoci.

Poradenské služby pro nové firmy a podnikatele

Začínáte se svým podnikáním? Brzy na vás naběhne množství obchodníků se svými nabídkami a vy se v tom budete jen těžce orientovat. Mějte odborníka k sobě a pusťte se tak jen tam, kde to má smysl a přínos.

Plakáty a billboardové kampaně

Potřebujete oslovit lidi i mimo internet a Google? Využijte možnosti plakátových a billboardových ploch. Zajistíme od grafiky až po vylepení, vystavení.

Copywriting

Texty pro vás připravují ve spolupráci top obchodníci, obchodní psycholog, profesionální marketéři. Chcete prodat a být vidět? Jsme zde pro vás.

Reklamní předměty

Ať už potřebujete cokoli, mějte to s vlastním logem. Od propisek až po velké formáty. A samozřejmě si hlídáme vysokou kvalitu a přívětivou cenu.

Obchodní kouč /mentor

Máte tým obchodníků nebo prodejců a potřebujete zvýšit jejich produktivitu. Pomůžeme. Průměrné navýšení produktivity je u nás 33%.

Supervize

Psychologická a psychoterapeutická vedení určená pro management a vedení firmy. Nedaří se dle představ - nastartujme to.

Grafické a tiskové služby

Od grafiky loga až po polepy aut. Od nejmenších formátů až po mega billboardy. Vše se snažíme v co nejpřívětivějších cenách tak, abychom byli na trhu stále žádáni.

Elektronické systémy

Provozujete služby a stále ještě používáte sešity, papíry, knihy? Přejděte na elektronický systém, který za vás udělá 90% práce. Nastavíme, naučíme.

Speciální služby

Unikátní produkt podporovaný MPO pro nemocnice, polikliniky, lékaře, města a obce. Zajišťujeme kvalitní proinformovanost veřejnosti o aktuálních a důležitých informacích.

Cena služby je vždy řešena individuálně na základě objednaných služeb specifikovaných na 1. konzultaci zdarma.