GMB

Hotely / Penziony

Zaplňte hotel na minimálně 75% permanentně

  • Průměrná obsazenost před spoluprací: 48%
  • Průměrná obsazenost po spoluprací: 76%
  • Cena reklamní kampaně: prům. 24.000,- Kč / měsíčně

Průměrná úspora marketingových nákladů díky spolupráci s námi 41%.

Postup spolupráce

1.

Osobní schůzka
osobně, telefonicky nebo online
0,- Kč

2.

Analýza webu a propagace
1 den - 1 týden
0,- Kč

3.

Návrh úprav
Dělejme jen to co má skutečný přínos
0,- Kč

4.

Návrh ideální kampaně
Navrhneme Vám nejúčinnější možné řešení v rámci Vašeho rozpočtu

5.

Schválení kampaně a rozpočtu
Než něco spustíme musíte být detailně informování. Vše podléhá schválení.

6.

Spuštění a správa reklamy + denní analytika a úpravy
První reálné výsledky uvidíte již od druhého týdne

Přečtěte si, co pro vás dokážeme udělat

Hotely stejně jako restaurace jsou naším nejčastějším zákazníkem. Náš přínos je velmi rychlý a velmi vysoký. Zájem o ubytování se od počátku spolupráce rapidně navýší a co víc, významě se sníží provize bookingu. Je nám jasné, že to bez bookingu nejde a mnohdy je to hlavní zdroj návštěvníků. Vždy dokážeme navrhnout takové řešení a strategie, které výrazně zvýší viditelnost a přivede na web ty lidi, kteří pak přímo na stránkách rezervují ubytování. Booking se tak postupně stává rovnoceným zdrojem zákazníků v porovnání s vaším webem. Nikoli tedy hlavní zdroj. Někteří využívají i slevové servery jako jeden z hlavních zdrojů zákazníků. V takových případech nastavujeme strategie, které i s těmito zdroji počítají a díky každodenní optimalizaci pak získávají výrazně vyšší počet rezervací.

Zakládáme si na osobním přístupu, zajímají nás vaše představy a plány. Neděláme jen obyčejný marketing, chceme vás nejdříve poznat, protože jedině tak můžeme vše nastavit přesně dle vašich potřeb a kapacit.

Pokud vás zajímá kdo jsme, přečtěte si slovo majitele a jednatele naší firmy.  

Vaše reklama nemusí být jen booking a slevové servery, i když chápeme, že to je důležitý základ. Vaše reklama by měla umět oslovit každého, kdo třeba navštívil web vaší konkurence nebo kdo se o ubytování ve vaší lokalitě zajímá. Hotely nejčastěji reklamy zobrazují v několika zemích (nemá vliv na cenu) a přijímají tak rezervace z různých koutů světa. 

Dokážeme vám najít správné lidi a vaši reklamu jim zobrazit na PC, mobilu, tabletu, v aplikacích telefonu, na serverech zpráv. Zkrátka napříč celým internetem. Ať už se váš potencionální zákazník nachází kdekoli, oslovte ho reklamou směrovanou přímo jemu na míru. Nemá smysl přece zobrazovat vaše služby lidem, které buďto vůbec nezajímají, nebo kde není ani malá naděje rezervace. Veškerou reklamu můžeme nastavit v rámci jedné kampaně, takže za jedny peníze. 

U hotelů se průměrná cena kampaně pohybuje okolo 24000,- Kč měsíčně a průměrně jsou vybrány 4 různé státy, samozřejmě že někdo má více a někdo zase méně. V průběhu vaší kampaně vám provádíme denní kontroly, optimalizace a úpravy tak, aby nebyla proinvestována jediná koruna zbytečně, aby kampaň stále zvyšovala svou účinnost a aby investované peníze přinesly co nejvyšší úspěch, v našem případě rezervace na webu, nikoli přes booking.

Pokud si o takové kampani chcete přečíst ještě něco více, naleznete detailnější informace zde. 

Z praxe ale víme, že celou věc daleko lépe pochopíte, když vám ji osobně představíme. Ukážeme vám i reálná čísla v jiných kampaních a celkově vás seznámíme s tím, jak kampaň funguje, co všechno v ní lze měnit a jak s ní co nejúčiněji pracovat. Jen pro příklad: potencionální zákazník byl na stránkách vaší konkurence, nebo na bookingu. Nyní se mu na jeho zařízeních začnou zobrazovat vaše reklamy s nabídkou vašich služeb tak dlouho, dokud nenavštíví váš web a nebude si zde nějakou potřebnou dobu prohlížet. Dle konverzní hodnoty webu se pak může stát vaším zákazníkem a provést rezervaci.

Jestliže jste dočetli až sem, chápete, že jsme trochu jiní než běžné agentury. Nenastavíme vám reklamy s tím, děj se vůle boží, ale každodenně pracujeme na tom, abyste z reklam měli maximální přínos. Oproti jiným agenturám si také nebereme provize, jsme ryze prozákaznická firma a mnohem více nás zajímá váš úspěch.

Zaujali jsme vás? Můžete se nechat od nás kontaktovat nebo nás můžete oslovit sami. Jak vidíte v levém sloupci, vše je až k poslednímu kroku zdarma. Jsme si totiž zcela jisti, že vám představíme a nastavíme takovou strategii a možnosti propagace, že s námi začnete spolupracovat, a co víc, jsme si jisti, že s námi budete spokojeni stejně, jako mnozí před vámi.