GMB

Eshopy

Zvyšte prodej nejméně o 100%

  • Prodej před spoluprací: 100%
  • Prodej po spoluprací: 255%
  • Cena reklamní kampaně: prům. 18.000,- Kč / měsíčně

Průměrná úspora marketingových nákladů díky spolupráci s námi 44%.

Postup spolupráce

1.

Osobní schůzka
osobně, telefonicky nebo online
0,- Kč

2.

Analýza webu a propagace
1 den - 1 týden
0,- Kč

3.

Návrh úprav
Dělejme jen to co má skutečný přínos
0,- Kč

4.

Návrh ideální kampaně
Navrhneme Vám nejúčinnější možné řešení v rámci Vašeho rozpočtu

5.

Schválení kampaně a rozpočtu
Než něco spustíme musíte být detailně informování. Vše podléhá schválení.

6.

Spuštění a správa reklamy + denní analytika a úpravy
První reálné výsledky uvidíte již od druhého týdne

Přečtěte si, co pro vás dokážeme udělat

Jestliže máte zájem o to být skutečně vidět, zvýšit si počet návštěvníků a prodávat více, pak jste nyní na správné adrese. Mezi naše zákazníky patří již mnoho e-shopů pro které jsme vždy dokázali navrhnout takové řešení, které jim viditelnost a prodejnost zvýšilo minimálně o 100%.

Zakládáme si na osobním přístupu, zajímají nás vaše představy a plány. Neděláme jen obyčejný marketing, chceme vás nejdříve poznat, protože jedině tak můžeme vše nastavit přesně dle vašich potřeb a kapacit.

Pokud vás zajímá kdo jsme, přečtěte si slovo majitele a jednatele naší firmy.

Vaše reklama nemusí být jen ve vyhledávání nebo jen obsahová, i když chápeme, že to je důležitý základ. Vaše reklama by měla umět oslovit každého, kdo třeba navštívil vaši konkurenci nebo kdo se o podobné produkty zajímá. 

Dokážeme vám najít takové lidi a vaši reklamu jim zobrazit na PC, mobilu, tabletu, v aplikacích telefonu, na serverech zpráv. Zkrátka napříč celým internetem. Ať už se váš potencionální zákazník nachází kdekoli, oslovte ho reklamou směrovanou přímo jemu na míru. Nemá smysl přece zobrazovat vaše produkty lidem, které buďto vůbec nezajímají, nebo zde není ani malá naděje nákupu. Veškerou reklamu můžeme nastavit v rámci jedné kampaně, takže za jedny peníze. 

U e-shopů se průměrná cena kampaně pohybuje okolo 18000,- Kč měsíčně, samozřejmě že někdo má více a někdo zase méně. V průběhu vaší kampaně vám provádíme denní kontroly, optimalizace a úpravy tak, aby nebyla proinvestována jediná koruna zbytečně, aby kampaň stále zvyšovala svou účinnost a aby investované peníze přinesly co nejvyšší úspěch, v našem případě prodej.

Pokud si o takové kampani chcete přečíst ještě něco více, naleznete detailnější informace zde. 

Z praxe ale víme, že celou věc daleko lépe pochopíte, když vám ji osobně představíme. Ukážeme vám i reálná čísla v jiných kampaních a celkově vás seznámíme s tím, jak kampaň funguje, co všechno v ní lze měnit a jak s ní co nejúčiněji pracovat. Jen pro příklad: potencionální zákazník si na stránkách vaší konkurence prohlížel produkty, které máte ve své nabídce také. Nyní se mu na jeho zařízeních začnou zobrazovat vaše reklamy s nabídkou vašich produktů tak dlouho, dokud nenavštíví váš web a nebude si zde nějakou potřebnou dobu prohlížet a vybírat. Dle konverzní hodnoty webu se pak může stát vaším zákazníkem.

Jestliže jste dočetli až sem, chápete, že jsme trochu jiní než běžné agentury. Nenastavíme vám reklamy s tím, děj se vůle boží, ale každodenně pracujeme na tom, abyste z reklam měli maximální zisk. Oproti jiným agenturám si také nebereme provize, jsme ryze prozákaznická firma a mnohem více nás zajímá váš úspěch.

Zaujali jsme vás? Můžete se nechat od nás kontaktovat nebo nás můžete oslovit sami. Jak vidíte v levém sloupci, vše je až k poslednímu kroku zdarma. Jsme si totiž zcela jisti, že vám představíme a nastavíme takovou strategii a možnosti propagace, že s námi začnete spolupracovat, a co víc, jsme si jisti, že s námi budete spokojeni stejně, jako mnozí před vámi.