GMB

Autosalony / Autobazary

Prodávejte min. 3x více

  • Prodej před spoluprací: 100%
  • Prodej po spoluprácí: 365%
  • Cena reklamní kampaně: prům. 12.000,- Kč / měsíčně

Průměrná úspora marketingových nákladů díky spolupráci s námi 58%.

Postup spolupráce

1.

Osobní schůzka
osobně, telefonicky nebo online
0,- Kč

2.

Analýza webu a propagace
1 den - 1 týden
0,- Kč

3.

Návrh úprav
Dělejme jen to co má skutečný přínos
0,- Kč

4.

Návrh ideální kampaně
Navrhneme Vám nejúčinnější možné řešení v rámci Vašeho rozpočtu

5.

Schválení kampaně a rozpočtu
Než něco spustíme musíte být detailně informování. Vše podléhá schválení

6.

Spuštění a správa reklamy + denní analytika a úpravy
První reálné výsledky uvidíte již od druhého týdne

Přečtěte si, co pro vás dokážeme udělat

Jestliže máte zájem o to být skutečně vidět, zvýšit si počet návštěvníků a prodávat více, pak jste nyní na správné adrese. Mezi naše zákazníky patří již několik salonů a bazarů pro které jsme vždy dokázali navrhnout takové řešení, které jim viditelnost a prodejnost zvýšilo minimálně trojnásobně.

Zakládáme si na osobním přístupu, zajímají nás vaše představy a plány. Neděláme jen obyčejný marketing, chceme vás nejdříve poznat, protože jedině tak můžeme vše nastavit přesně dle vašich potřeb a kapacit.

Pokud vás zajímá kdo jsme, přečtěte si slovo majitele a jednatele naší firmy.  

Vaše reklama nemusí být jen Sauto, i když chápeme, že to je důležitý základ. Vaše reklama by měla umět oslovit každého, kdo třeba server Sauto navštívil. Ale také jiné servery, kam přicházejí lidé se zájmem o koupi auta.

Dokážeme vám najít takové lidi a vaši reklamu jim zobrazit na PC, mobilu, tabletu, v aplikacích telefonu, na serverech zpráv. Zkrátka napříč celým internetem. Ať už se váš potencionální zákazník nachází kdekoli, oslovte ho reklamou směrovanou přímo jemu na míru. Nemá smysl přece zobrazovat luxusní auta tomu, kdo se zajímá třeba o levnější model. Veškerou reklamu můžeme nastavit v rámci jedné kampaně, takže za jedny peníze. 

U aut se cena kampaně pohybuje okolo 12000,- Kč měsíčně, samozřejmě že někdo má více a někdo zase méně. V průběhu vaší kampaně vám provádíme denní kontroly, optimalizace a úpravy tak, aby nebyla proinvestována jediná koruna zbytečně, aby kampaň stále zvyšovala svou účinnost a aby investované peníze přinesly co nejvyšší úspěch, v našem případě prodej auta.

Pokud si o takové kampani chcete přečíst ještě něco více, naleznete detailnější informace zde. 

Z praxe ale víme, že celou věc daleko lépe pochopíte, když vám ji osobně představíme. Ukážeme vám i reálná čísla v jiných kampaních a celkově vás seznámíme s tím, jak kampaň funguje, co všechno v ní lze měnit a jak s ní co nejúčiněji pracovat. Jen pro příklad: potencionální zákazník si na stránkách vaší konkurence prohlížel tříletá auta. Nyní se mu na jeho zařízeních začnou zobrazovat vaše reklamy s nabídkou tříletých a nových aut tak dlouho, dokud nenavštíví váš web a nebude si zde nějakou potřebnou dobu prohlížet a vybírat. Dle konverzní hodnoty webu se pak může stát vaším zákazníkem.

Jestliže jste dočetli až sem, chápete, že jsme trochu jiní než běžné agentury. Nenastavíme vám reklamy s tím, děj se vůle boží, ale každodenně pracujeme na tom, abyste z reklam měli maximální zisk. Oproti jiným agenturám si také nebereme provize, jsme ryze prozákaznická firma a mnohem více nás zajímá váš úspěch.

Zaujali jsme vás? Můžete se nechat od nás kontaktovat nebo nás můžete oslovit sami. Jak vidíte v levém sloupci, vše je až k poslednímu kroku zdarma. Jsme si totiž zcela jisti, že vám představíme a nastavíme takovou strategii a možnosti propagace, že s námi začnete spolupracovat, a co víc, jsme si jisti, že s námi budete spokojeni stejně, jako mnozí před vámi.